lt  en  ru

apie mus

 

    

            Mes turime ilgametę patirtį baldų projektavimo, gamybos ir prekybos srityje. Specializuojamės virtuvių, miegamųjų, slenkančių sistemų, biuro bei visuomeninės paskirties baldų srityse. Taip pat gaminame svetainės, prieškambario, vaikų kambario, vonios kambario, kavinių, viešbučių bei parduotuvių baldus. Kita didelė gaminamų baldų šaka - medžio masyvo baldai. Viena iš naujų gamybos sričių - švelniakailių žvėrelių narvų gamyba. Savo veiklą vystome visoje Lietuvoje, o baldų ekspozicijas jau galima pamatyti beveik visuose didžiuosiuose miestuose, bei rajonų centruose. Mūsų siūlomus baldus jau spėjo įvertinti ir kaimyninės šalys Latvija bei Estija. Dalis produkcijos yra eksportuojama į Vokietiją, Daniją bei Skandinavijos šalis - Norvegiją, Švediją...

      Įmonėje yra diegiami ir vystomi inovatyvūs technologiniai bei idėjiniai sprendimai. Nuolatinis dalyvavimas didžiausiose Lietuvos bei Europos parodose skatina neatsilikti šiuolaikinėse dizaino bei technologinėse tendencijose.

          Ne pažadais, o darbo rezultatais pelnytas klientų pasitikėjimas, mus skatina kasdien tobulėti bei plėstis. Visuomet pirmoje vietoje mums buvo ir bus - kokybiškas baldas su kokybiška paslauga. Būtent tokie dideli reikalavimai patiems sau, leidžia Jums pasiūlyti tai ko galima tikėtis iš kokybiškų, šiuolaikinių ir savitų baldų. 

 

    


 
Susisiekite:+370 678 16538 info@savitibaldai.lt Šiauliai